Звіт директора школи Кубатої Н.М.

У своєму звіті я хочу звернути увагу присутніх на створення у навчальному закладі належних умов для здобуття та забезпечення рівного доступу для якісної освіти, організації різних форм позакласної та позашкільної навчально – виховної роботи, впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальному процесі, участі вчителів в ярмарках педагогічних ідей, залучення учнів до участі в районних та обласних предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, МАНах.

Постійно працюю над залученням додаткових коштів на зміцнення та оновлення матеріальної бази. На цей час ведеться робота по залученню спонсорських коштів для заміни вікон на пластикові, лінолеуму для заміни в кабінет фізики та майстерні. В цьому навчальному році за рахунок коштів соцугоди замінено 10 вікон на пластикові

Школа укомплектована кадрами, які впродовж навчального року згідно перспективного плану атестації та курсової перепідготовки покращили свій фаховий рівень та кваліфікаційну категорію.

Учні школи забезпеченні 100% гарячим харчуванням як за рахунок бюджетних коштів і батьківської доплати 40% учнів 1 – 4 класів та батьківської плати учнів 5 – 11 класів . Згідно довідок, виданих управлінням соціального захисту населення харчувалося 5 учнів. За дотриманням санітарних вимог здійснює контроль ФАП.

Адміністрацією, класними керівниками проводиться робота по запобіганню дитячого травматизму, збереження та зміцнення здоров»я всіх учасників навчально – виховного процесу. Влітку цього року планується оздоровити дітей в таборі «Подільські джерела», зокрема це учні з соціально – незахищених сімей.

Про результати роботи школи я доводжу до відома на батьківських зборах, Раді школи. Приділяється належна увага зі сторони старости села. Тісно співпрацюємо з самоврядуванням, проводимо спільні заходи: зустрічі, свята, вшанування.

Постійно здійснюю контроль та вживаю профілактичні заходи щодо попередження правопорушень серед школярів, а також питання щодо надання соціальної підтримки та допомоги дітям позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених та багатодітних, яких в нас нараховується 8 сімей.

Завдяки сприянню, мене як керівника школи та сільської ради, школа підключена до безпровідної інтернет – мережі, що дає змогу використовувати в навчально – виховному процесі інтернет – ресурс.

Шкільна їдальня забезпечена кухонним посудом, інвентарем, миючими та дизенфікуючими засобами завдяки управлінню освіти, школи, спонсорів.

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.